اخبار رسانه

«ایکس ری» جدیدترین فیلم پلیسی تلویزیون

فیلم پلیسی «ایکس ری» که در سکوت خبری ساخته شد، همزمان با هفته نیروی انتظامی‌پخش می‌شود.

به نقل از تسنیم، تصویربرداری فیلم تلویزیونی «ایکس ری» به کارگردانی «سروش محمدزاده» به پایان رسید. این فیلم که در سکوت خبری ساخته شده بود قرار است در هفته نیروی انتظامی از شبکه سه روی آنتن برود.
داستان این فیلم درباره محموله‌ای است که پلیس فرودگاه به آن مشکوک می‌شود و همین سرآغاز قصه پرفراز و نشیبی است که «کریم خودسیانی» آن را برمبنای واقعیت نوشته و به سفارش پلیس پیشگیری ناجا ساخته شده است.
امیریل ارجمند، کمند امیرسلیمانی، اتابک نادری، محمدرسول صفری، امیرحسین شام بیاتی، پروین ملکی و محمدرضا صولتی از بازیگران این فیلم هستند.
مسعود رجبیان تهیه‌کننده «ایکس ری» با اشاره به اینکه این فیلم 90 دقیقه‌ای قرار است در هفته ناجا پخش شود، افزود: نام اولیه این فیلم تلویزیونی «کاور» بود اما نامی‌که روی آنتن خواهد رفت «ایکس‌ری» است؛ این نام را انتخاب کردیم که سوژه‌مان با دستگاه مختص ردیابی موادمخدر در فرودگاه بی‌ارتباط نیست.
وی در خصوص زمان پخش این فیلم تلویزیونی گفت: «ایکس ری» در بازه زمانی سیزدهم تا بیستم مهرماه که تلویزیون به مناسبت هفته ناجا فیلم‌ها و سریال‌هایی را روی آنتن خواهد برد، از شبکه سوم سیما پخش می‌کند.

آمار بازدید خبر: 680

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر