اخبار رسانه

جلسه تودیع و معارفه مدیران امور مالی شبکه امید

جلسه تودیع و معارفه مدیران امور مالی پیشین و جدید شبکه امید برگزار شد.

مراسم تودیع مهران قاسم نیا مدیر پیشین و معارفه حمید توحیدی فر مدیر جدید امور مالی شبکه امید با حضور سید محمود اسلامی مدیرکل امور مالی معاونت سیما، مهدی سالم مدیر شبکه امید و مدیران گروه ها و واحدهای این شبکه برگزار شد.
در این مراسم که در سالن جلسات شبکه امید برگزار شد، سید محموداسلامی، مدیرکل امور مالی معاونت سیما ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مهران قاسم نیا، گفت: «اقدامات شایسته ای در دوران مدیریت قاسم نیا در حوزه امور مالی صورت گرفت و برای ایشان آرزوی توفیق دارم.»
وی همچنین از حمید توحیدی فر برای پذیرش این مسئولیت تشکر کرد و افزود: توحیدی فر، فرد باتجربه و شایسته دای در حوزه امور مالی است و امیدواریم با مساعدت دیگر مسئولان، امور مالی شبکه به درستی و دقت همیشگی انجام گیرد.
قاسم نیا نیز با تاکید بر اینکه از ابتدای تاسیس شبکه امید امور مالی این شبکه را به عهده داشته است، گفت: تمام تلاش ما بر این بوده که هیچگونه صورت حساب معوقه نداشته باشیم و تمامی امور مالی و براوردها منظم انجام گرفته است و از این پس نیز اگر نیاز به هرگونه مساعدتی در این زمینه باشد دریغ نخواهم کرد.
در این مراسم همچنین مهدی سالم مدیر شبکه و دیگر مدیران از تلاش ها و زحمات مدیر سابق مالی قدرددانی کردند و یادآور شدند که قاسم نیا وظایف محوله را به نحو احسن انجام می داد و ازهیچ کوششی دریغ نمی کرد. توحیدی فر مدیر جید امورمالی شبکه نیز در ادامه با تشکر از اعتماد دکتر اسلامی مدیر کل امور مالی سیما و همچنین دکتر سالم گفت:امیدوارم بتوانم در عرصه مسئولیت خطیری که بر عهده گرفتم پاسخ مثبتی ارائه دهم. در پایان این مراسم لوح تقدیر و هیه ای به رسم یادبود به مهران قاسم نیا اهداء شد.

آمار بازدید خبر: 163

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر