اخبار رسانه

پرسش و پاسخ دینی در «آفتاب شرقی»

برنامه «آفتاب شرقی» امروز میزبان حجت الاسلام محمدی،کارشناس دینی،است که به سئوالات اعتقادی بینندگان این برنامه پاسخ می دهند.

حجت الاسلام محمدی در برنامه گذشته که طبق روال ساعت 10 : 11 دقیقه پخش شد درباره نحوست بعضی از روزها گفت: دلیل قانع کننده و قابل توجهی بر نحوست ماه صفر وجود ندارد.
ایشان افزود: حتی در روزهای نحس قمر در عقرب هم نباید کار و زندگی را تعطیل کرد بلکه با دادن صدقه باید از نحوست آن رها شد و زندگی را به جریان انداخت.
این کارشناس حوزه قرآن و معارف اظهار کرد: بدون دعا هم رحمت خدا شامل حال ما می شود اما غیر از رحمانیت، خداوند حکمت و عدالت هم دارد که اقتضا می کند توجه الهی تقسیم شود.
حجت الاسلام محمدی گفت: در حلال حساب کتاب وجود دارد و در حرام هم عقوبت و مجازات فلذا خداوند حتی در باب دارایی های حلال ما و شیوه هزینه کردن آن سئوال و جوابمان می کند.
علاقمندان می توانند علاوه بر استفاده از سخنان ایشان در برنامه امروز آفتاب شرقی، خلاصه مکتوب سخنان این کارشناس و دیگر کارشناسان این برنامه را در سامانه پیام رسان سروش به آدرس @aftab_sharghi دریافت کنند.
برنامه «آفتاب شرقی» کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی سعیدعباسی شنبه تا چهارشنبه حدود ساعت 11 پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 197

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر